Kategorie

Wkłady i membrany

Wkłady i membrany
Poniższy dział zawiera wszystkie rodzaje wkładów oraz membrany osmotyczne przeznaczone do systemów odwróconej osmozy. Oferowane filtry pasują do większości zestawów oferowanych na rynku, niezależnie od producenta. Oferujemy jedynie wkłady posiadające stosowne atesty, w tym również atest PZH. Membrany osmotyczne pochodzą wyłącznie od oryginalnych producentów. Sprowadzane są prosto z USA.

Dla pełnej sprawności działania urządzenia filtrującego opartego o system odwróconej osmozy niezbędna jest okresowa wymiana wkładów - co minimum 6 miesięcy, a przy dużym zużyciu wody lub przy jej wyjątkowo złych parametrach zalecana jest częstsza wymiana wkładów, nawet co 3 miesiące.

Membrana osmotyczna, serce systemu, powinna być z kolei wymieniana raz na 2-3 lata. Tylko wówczas możemy mieć 100% pewności, że otrzymywana po filtracji woda jest naprawdę najwyższej jakości.

Jeśli mają Państwo kłopot z doborem odpowiednich wkładów i membrany, prośba o kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Na życzenie Klienta możemy również dokonać okresowego serwisu filtru.