Kategorie

Wkłady 5 cali

Różne wkłady przeznaczone do obudowy o długości 5 cali. Znajdą tu Państwo m. in. wkład odżelaziający, którego montaż jest niezbędny w przypadku występowania podwyższonego stężenia żelaza w wodzie, wkłady mechaniczne z włókniny propylenowej, o różnej dokładności – 20 mikronów, 10 mikronów, 5 mikronów, a nawet 1 mikronowe. Te ostatnie oczyszczają wodę z zanieczyszczeń z dokładnością poniżej 1 mikrona. Wkłady mechaniczne usuwają z wody zanieczyszczenia typu piasek, szlam, muł, rdzę.
Jeśli woda płynąca z kranu ma nieprzyjemny zapach chloru, gorąco polecamy m.in. zakup bloku węglowego renomowanej firmy Aquafilter, zawierającego węgiel bitumiczny, który usunie 99% chloru, a przy tym 96% ołowiu oraz inne niezwykle niebezpieczne toksyczne związki organiczne.

Dobór właściwych filtrów do wody, to zadanie niezwykle trudne. Warto oddać się w ręce sprawdzonego fachowca. Jeśli posiadają Państwo wodę, która nie nadaje się do użytkowania i chcieliby Państwo dobrać odpowiednie urządzenie filtrujące, serdecznie zapraszamy do kontaktu.