Kategorie

  1. Właścicielem sklepu internetowego www.SwiatFiltrow.com.pl jest Firma:

Eco Domus Paweł Bednik

ul. Dantego 7/350

01-914 Warszawa

NIP 948-210-04-88

REGON 143192483

tel. +48 606 356 071 *

e-mail: biuro@swiatfiltrow.pl

* Opłata za połączenie zgodna z taryfą Operatora

Firma wpisana do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki.

 

Zamieszczone powyżej dane można zweryfikować w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub w Głównym Urzędzie Statystycznym, odpowiednio pod adresami internetowymi:

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx,

https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx.

  1. Zamówienia w sklepie internetowym www.SwiatFiltrow.com.pl można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone w piątek po godzinie 14:00 oraz w soboty, w niedziele i święta zostaną zrealizowane następnego dnia roboczego.

  2. Po złożeniu zamówienia na stronie Sklepu Nabywca otrzyma na wskazany adres mailowy wiadomość potwierdzającą złożenie zamówienia. W ten sam sposób, tj. za pośrednictwem poczty e-mail, Nabywca będzie informowany o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Dodatkowo, w celu ustalenia szczegółów zamówienia, pracownik Sklepu może się również kontaktować z Klientem telefonicznie.

  3. Aby móc skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, o którym mowa w §4 Regulaminu Sklepu, wystarczy poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie powinno być przesłane mailowo na adres: biuro@swiatfiltrow.pl lub pisemnie na adres: Eco Domus Paweł Bednik, ul. Dantego 7/350, 01-914 Warszawa. Jeśli Nabywca prześle Oświadczenie drogą elektroniczną, Sprzedawca niezwłocznie odeśle potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na wskazany przez Nabywcę adres mailowy. Chcąc odstąpić od umowy Nabywca może skorzystać z załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy (Załącznik nr 1 do Regulaminu), dostępnego również w zakładce Reklamacje i zwroty. Skorzystanie z formularza nie jest jednak obowiązkowe.

  4. Reklamacje zakupionych towarów powinny być zgłaszane telefonicznie (tel. +48 606 356 071) lub mailowo na adres biuro@swiatfiltrow.pl. Odsyłanie wadliwych lub niekompletnych produktów może nastąpić wyłącznie po wcześniejszej akceptacji ze strony pracownika Sklepu i ustaleniu warunków odebrania produktu.

  5. Wszelkie uwagi i sugestie związane z funkcjonowaniem sklepu internetowego www.SwiatFiltrow.com.pl można przesyłać mailowo na adres: biuro@swiatfiltrow.pl lub pisemnie na adres: Eco Domus Paweł Bednik, ul. Dantego 7/350, 01-914 Warszawa.


Strona głównaStrona główna