Kategorie

Sznurkowy - 50 mikronów - BB10" o dużej wydajności

Sznurkowy - 50 mikronów - BB10" o dużej wydajności

Wkład mechaniczny zapewniający największą wydajność. Stosowany w obudowach BB10 cali. Dzięki swym własnością zapewnią bardzo duże wydajności przepływu oraz wysoką wydajność i żywotność. Specjalna przędza polipropylenowa jest trwała i doskonale filtruje piasek, muł, rdzę itp. Posiada atest PZH.

Więcej szczegółów


24,99 zł brutto

6 dostępnych

Producent
FitAqua

Wkład sznurkowy, przeznaczony do filtracji mechanicznej, wykonany przez firmę FitAqua. Przeznaczony do obudowy BB10 cali.  Wykonany jest ze specjalnie przygotowanego sznurka polipropylenowego. Zatrzymuje cząstki stałe o średnicy nie mniejszej niż 50 mikronów.

 

Dzięki specjalnym splotom sznurka polipropylenowego, wkład gwarantuje niskie spadki ciśnienia w sieci i to pomimo tak dokładnej filtracji.

Doskonale filtruje wszystkie cząstki stałe takie jak: piasek, rdza, muł pyłki kwiatów itp.

 

Wkłady mechaniczne wykonane w technologii sznurkowej zapewniają wysoką chłonność. Wykonane są z przędzy włókna polipropylenowego nawiniętej na przepuszczalnym rdzeniu. Budowa taka umożliwia zagęszczanie splotów w kierunku do środka filtra. Dzięki takiej budowie, wkłady firmy FitAqua osiągają niespotykane na rynku parametry.

 

Wkłady filtracji 50 mikronowej stosowane są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża wydajność i minimalne spadki ciśnienia.

 

Opis techniczny:

- duży przepływ przy gwarancji małego spadku ciśnienia (0,1-0,2 bar)

- wykonanie wkładu filtra ze sznurka polipropylenowej,

- stosowanie filtrów do wody zimnej i ciepłej,

- zakres temperatur: 1-54 C,

- specjalny splot wkładu, zwiększający gęstość w kierunku środka. Filtracja większych cząstek odbywa się na zewnętrznej warstwie wkładu. Gwarantowana duża pojemność zanieczyszczeń!

- posiada atest PZH,

- wysoka żywotność, nawet do 9 miesięcy,

- duża sztywność filtra, solidna budowa,

- przepuszczalny rdzeń wykonany z polipropylenu,

- filtracja cząstek stałych.

 

Jeśli szukasz szybkiej odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy zapytanie przez formularz kontaktowy.