Kategorie

Najdokładniejsza membrana BlueFilters AC-OM-50 GPD

Najdokładniejsza membrana BlueFilters AC-OM-50 GPD

Membrana odwróconej osmozy Bluefilters AC-OM-50 o wydajności około 190 litrów na dobę. Doskonała jakość w połączeniu z deklarowaną wydajnością. Wysoka trwałość do 5 lat bezawaryjnej pracy. Zalecana do domów jednorodzinnych i mieszkań. 

Więcej szczegółów


140,00 zł brutto

8 dostępnych

Producent
BlueFilters GmbH

Membrana osmotyczna jest sercem każdego zespołu filtracyjnego. Dzięki niej możemy uzyskać wodę doskonałej jakości niezależnie od jej źródła. Doskonale sprawdza się zarówno dla wody wodociągowej jak i z własnego ujęcia.

 

Membrana osmotyczna jest bardzo delikatna ale zarazem trwała. Pierwsze stopnie filtracji przygotowują wodę pod membranę. Filtry mechaniczne usuwają cząsteczki stałe a aktywny węgiel redukuje zawarty w wodzie chlor. Dopiero tak przygotowana woda trafia na membranę.

Membrana składa się w wielu warstw błony półprzepuszczalnej. Filtracja zachodzi na zasadzie odwróconej osmozy. Jest to proces odwrotny do tego jaki zachodzi w naturze. Osmoza jest to wymiana różnych substancji pomiędzy komórkami, poprzez błony komórkowe.

Na powierzchni błony zachodzi separacja szkodliwych substancji rozpuszczonych w wodzie. Dzięki specjalnej budowie całego filtra część brudnej wody odrzucana jest do ścieków. Proces omywania membrany i wypukiwania pozostałości po filtracji znacznie zwiększa jej żywotność.

 

Oferowana membrana pochodzi od cenionego producenta filtrów molekularnych BlueFilters GmbH. Jest to gwarancją jakości oraz deklarowanej wydajności membrany.

 

Membrana AC-OM-50 została wyprodukowana w USA i zapewnia nieosiągalne dla konkurencji parametry wody, już od pierwszej kropli.

Bez problemu również osiąga deklarowaną wytrzymałość, szacowaną na 4-5 lat bezusterkowej pracy.

 

Membranę tą polecamy klientom, którzy nie patrzą na produkt tylko przez pryzmat ceny i nie oszczędzają na swoim zdrowiu. Pasuje ona do większości dostępnych filtrów osmotycznych na runku. Jeśli jednak mają Państwo jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt.

 

Membrana zatrzymuje do 99% zanieczyszczeń rozpuszczonych w wodzie. Dotyczy to zarówno organicznych jak i nieorganicznych oraz metali ciężkich, pierwiastków radioaktywnych.

 

Membrana BlueFilters AC-OM-50 pozwala na uzyskanie około 190 litrów czystej wody na dobę.