Kategorie

NAJDOKŁADNIEJSZA MEMBRANA BLUEFILTERS AC-OM-100 GPD

NAJDOKŁADNIEJSZA MEMBRANA BLUEFILTERS AC-OM-100 GPD

Jedna z najbardziej wydajnych membran osmotycznych - Bluefilters AC-OM-100. Zapewnia nawet do 360 litrów czystej wody na dobę. Znana i ceniona marka jest gwarantem wysokiej jakości i deklarowanej wydajności. Zalecana w miejscach o zwiększonym zapotrzebowaniu na wodę – duże biura.

Więcej szczegółów


195,00 zł brutto

10 dostępnych

Membrana osmotyczna jest sercem każdego zespołu filtracyjnego. Dzięki niej możemy uzyskać wodę doskonałej jakości niezależnie od jej źródła. Doskonale sprawdza się zarówno dla wody wodociągowej jak i z własnego ujęcia.

 

Membrana osmotyczna jest bardzo delikatna ale zarazem trwała. Pierwsze stopnie filtracji przygotowują wodę pod membranę. Filtry mechaniczne usuwają cząsteczki stałe a aktywny węgiel redukuje zawarty w wodzie chlor. Dopiero tak przygotowana woda trafia na membranę.

Membrana składa się w wielu warstw błony półprzepuszczalnej. Filtracja zachodzi na zasadzie odwróconej osmozy. Jest to proces odwrotny do tego jaki zachodzi w naturze. Osmoza jest to wymiana różnych substancji pomiędzy komórkami, poprzez błony komórkowe.

Na powierzchni błony zachodzi separacja szkodliwych substancji rozpuszczonych w wodzie. Dzięki specjalnej budowie całego filtra część brudnej wody odrzucana jest do ścieków. Proces omywania membrany i wypukiwania pozostałości po filtracji znacznie zwiększa jej żywotność.

 

Oferowana membrana pochodzi od cenionego producenta filtrów molekularnych BlueFilters GmbH. Jest to gwarancją jakości oraz deklarowanej wydajności membrany.

 

Membrana AC-OM-100 została wyprodukowana w USA i zapewnia nieosiągalne dla konkurencji parametry wody, już od pierwszej kropli.

Bez problemu również osiąga deklarowaną wytrzymałość, szacowaną na 4-5 lat bezusterkowej pracy.

 

Membranę tą polecamy klientom, którzy nie patrzą na produkt tylko przez pryzmat ceny i nie oszczędzają na swoim zdrowiu. Pasuje ona do większości dostępnych filtrów osmotycznych na runku. Jeśli jednak mają Państwo jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt.

 

Membrana zatrzymuje do 99% zanieczyszczeń rozpuszczonych w wodzie. Dotyczy to zarówno organicznych jak i nieorganicznych oraz metali ciężkich, pierwiastków radioaktywnych.

 

Membrana BlueFilters AC-OM-50 pozwala na uzyskanie około 360 litrów czystej wody na dobę.