Dystrybutor wody z odwróconą osmozą (6 stopni filtracji) wolnostojący - woda zimna, letnia, gorąca

Dystrybutor wody z odwróconą osmozą (6 stopni filtracji) wolnostojący - woda zimna, letnia, gorąca
Dystrybutor wody z odwróconą osmozą (6 stopni filtracji) wolnostojący - woda zimna, letnia, gorąca
Dystrybutor wody z odwróconą osmozą (6 stopni filtracji) wolnostojący - woda zimna, letnia, gorąca

Dystrybutor wody "Cooler" zaopatrzony w sześciostopniowy system filtracji molekularnej (filtr odwróconej osmozy). Dostarcza wodę zimną, gorącą i o temperaturze pokojowej.

Idealne rozwiązanie do biur, lokali usługowych, sklepów, urzędów, gabinetów lekarskich i przychodni, szkół, jak również do użytku domowego.

Prezentowany dystrybutor zapewni czystą, zdrową i co najistotniejsze - zawsze świeżą wodę, czego nie gwarantują dystrybutory z wymiennymi butlami.

Wygodne, ekonomiczne i zdrowe rozwiązanie. Dystrybutor podłączany jest bezpośrednio do instalacji wodociągowej. Sposób działania filtrów opartych na technologii odwróconej sprawia, że wymagany jest również odpływ do kanalizacji.

Wodę osmotyczną można pić bez przegotowania, doskonale nadaje się do parzenia kawy i herbaty, które nie będą już miały nieprzyjemnego metalicznego osadu. Dobra i smaczna woda to podstawa dobrego samopoczucia i zdrowego antynowotworowego stylu życia.

 

2 200,00 PLN 


Ilość jednostek w opakowaniu: 1.00
Cena za opakowanie: 2 200,00 PLN

Głębokość 40 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 104 cm
Waga 19 kg
Rodzaj dystrybutora bez podajnika kubków, z podajnikiem kubków

Opis

Dystrybutor do wody polskiej marki FITaqua to urządzenie, które powinno zagościć w każdym biurze, szkole, przychodni czy lokalu usługowym, gdzie dostęp do świeżej i idealnie czystej wody ma podstawowe znaczenie.

Dystrybutor ma wbudowany wysokiej jakości sześciostopniowy system filtracji oparty o technologię odwróconej osmozy, dzięki której otrzymujemy krystalicznie czystą wodę, pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń i szkodliwych substancji, a bogatą w dobre minerały. Odwrócona osmoza to aktualnie najlepszy i w pełni naturalny sposób oczyszczania wody. Prezentowany dystrybutor można śmiało określić DYSTRYBUTOREM ŚWIEŻEJ WODY.

Dystrybutor jest podłączany bezpośrednio do instalacji wodociągowej. Sposób działania odwróconej osmozy wymaga także  dostępu do odpływy kanalizacyjnego. Przy czym urządzenie może być oddalone od miejsca poboru wody czy odpływu kanalizacyjnego.

Dystrybutor wody "Cooler" jest dystrybutorem do wody zimnej, gorącej oraz wody o temperaturze pokojowej.

 

ZALETY POSIADANIA DYSTRYBUTORA:

1. Stałe źródło krystalicznie czystej, smacznej i zdrowej wody bez konieczności wymiany i składowania butli z wodą, wymienianych często raz na kilkanaście dni

2. Stały dostęp do wody w trzech temperaturach (zimnej, letniej i gorącej) - dzięki tej ostatniej szybko zaparzymy gorący napój bez konieczności używania czajników elektrycznych

3. Oszczędność miejsca w biurze - nie ma już potrzeby składowania butli z wodą i ponoszenia związanych z tym dodatkowych kosztów

4. Ochrona środowiska - rezygnacja ze szkodliwych butli PET i wszelkich butelek plastikowych z wodą

5. Dystrybutor można dostosować do swoich potrzeb - np. jeśli będą z niego korzystać dzieci można wyłączyć podgrzewanie, jak również intensywne schładzanie wody, ograniczając ryzyko poparzenia czy przeziębienia

 

ZALETY STOSOWANIA FILTRA ODWRÓCONEJ OSMOZY, W KTÓRY ZAOPATRZONY JEST DYSTRYBUTOR:

- oczyszczoną molekularnie

- naturalnie zmineralizowaną (woda na ostatnim etapie przepływa przez mineralizator zawierający rozdrobnione skały dolomitowe)

- o alkalicznym pH

- pozbawioną wszelkich bakterii, a także ponad 160 zanieczyszczeń, spośród których ponad 145 jest potencjalnie szkodliwych dla zdrowia, a są nimi:

 • dwutlenek chloru,
 • fluor,
 • ołów i rtęć,
 • cząsteczki mniejsze niż 0,2 mikrony, w tym azbest, osady, brud i kamień,
 • 33 pestycydy i produkty uboczne pestycydów,
 • 13 produktów ubocznych procesu dezynfekcji,
 • radon i produkty uboczne rozkładu radonu, które znajdują się w wodzie pitnej,
 • 9 zanieczyszczeń pochodzenia farmaceutycznego,
 • 42 rodzaje substancji zaburzających gospodarkę hormonalną, 
 • substancje rakotwórcze, potencjalnie występujące w wodzie.

W skład systemu wchodzą:

- dystrybutor 929C - wersja Grafit

- 6-stopniowy system filtracji wody oparty na technologii odwróconej osmozy

- komplet przyłączy wody - 3/8'', 1/2'', 3/4''

- zabezpieczenie antyzalaniowe z 10 wkładami

- 5 m wężyka 1/4''

- opcjonalnie podajnik do kubków (produkt występuje w dwóch wariantach - należy wybrać odpowiedni wariant dokonując zakupu produktu).

Poszczególne stopnie filtracji:

STOPIEŃ PIERWSZY:

Wkład sedymentacyjny usuwający piasek, muł, rdzę, szlam rzeczny, pyłki kwiatowe, mikroorganizmy, pył węglowy i inne osady

STOPIEŃ DRUGI:

Wkład wstępny z aktywnym węglem - ten stopień filtracji poprawia smak i zapach wody oraz usuwa zanieczyszczenia organiczne (drobnoustroje, bakterie, grzyby), zanieczyszczenia mechaniczne, chlor i jego trujące pochodne, ołów i toksyczne metale ciężkie, związki organiczne (pestycydy, detergenty i fenole).

STOPIEŃ TRZECI:

WKŁAD WSTĘPNY SEDYMENTACYJNO-WĘGLOWY - wykonany ze sznurka polipropylenowego i granulowanego węgla aktywnego. Jego zadanie polega na usuwaniu zanieczyszczeń mechanicznych , które nie zostały zatrzymane w pierwszym stopniu filtracji. Wkład ten poprawia również smak i zapach wody oraz usuwa chlor, chroniąc tym samym membranę osmotyczną przed jego szkodliwym działaniem. 

STOPIEŃ CZWARTY:

Membrana osmotyczna - serce całego układu. Membrana osmotyczna filtruje do 95% wszystkich zanieczyszczeń m.in.: azotany, metale ciężkie, benzen, pierwiastki promieniotwórcze, fenole, a także bakterie i wirusy.

Membrana zbudowana jest z sieci atomowej wielkości kanalików, przez które przeciskają się tylko najmniejsze cząstki wody oraz soli mineralnych.

STOPIEŃ PIĄTY:

Filtr węglowy dzięki swej dużej porowatości usuwa z wody gazy, które przechodzą przez membranę osmotyczną.

STOPIEŃ SZÓSTY:

Na końcowym etapie woda przepływa przez wkład mineralizujący, dzięki czemu zyskuje właściwy bilans minerałów. Jest nie tylko nieskazitelnie czysta, ale również smaczna i zdrowa.

 

DANE TECHNICZNE DYSTRYBYTORA:

Zakres ciśnienia wody zasilającej 2,2 – 6,0 bar
Zakres temperatury wody zasilającej 4 – 45 °C
System chłodzenia wody Bezfreonowy
Maksymalne TDS robocze 1500 ppm
Wydajność do 300l/ 24h
Zakres pH wody zasilającej 2 – 11
Temperatura wody zimnej 4 -12 °C
Temperatura wody gorącej 85-100 °C
Zbiornik wody zimnej 4 litry
Zbiornik wody gorącej 2 litry
Zbiornik wody letniej 8 litrów
Pobór mocy – woda gorąca 700 W
Pobór mocy – woda zimna 100 W
Napięcie zasilania / częstotliwość ~230 V /50 Hz
Wymiary S x G x H 320x400x1040 mm
Waga netto 19 kg

 

 

Termin wysyłki: do 5 dni

Opinie

Produkt nie posiada opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Podobne