Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Filtry redox

Jeśli zależy nam na ochronie organizmu przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników, jeśli chcemy pomóc organizmowi w prawidłowym funkcjonowaniu, jeśli chcemy opóźnić efekty starzenia i zapobiec w przyszłości rozwojowi nowotworów, cukrzycy, miażdżycy czy chorobie Alzheimera, warto pić wodę o ujemnym potencjale ORP, czyli bliską tej, która znajduje się w naszym organizmie.

Taką wodę możemy mieć w swoim domu w prosty sposób dzięki zastosowaniu filtrów Redox.

Woda o ujemnym potencjale ORP (potencjale Redox) oznacza wodę działającą przeciwutleniająco. Taka woda chroni nas przed działaniem wolnych rodników, a wolne rodniki atakują białka, z których jesteśmy zbudowani. Nie tylko powodują szybsze starzenie się organizmu, ale także mają wpływ na nieprawidłowe funkcjonowanie poszczególnych komórek, co z kolei przekłada się na szereg różnych groźnych dla zdrowia i życia chorób cywilizacyjnych.

Dzięki zastosowaniu filtrów kuchennych Redox otrzymujemy wodę najbliższą naturze - oczyszczoną molekularnie oraz naturalnie zmineralizowaną szlachetnym dolomitem o ujemnym potencjale ORP.

Poza sprzedażą filtrów zajmujemy się również doborem, montażem filtrów i okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktuZobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.
 

Tylko u nas filtry renomowanej polskiej firmy FITaqua, produkowane w Polsce, podlegające kontroli jakości na każdym etapie produkcji.

Bezpłatna wysyłka! Stała opieka serwisowa i regularna wymiana wkładów dla Warszawy i szeroko pojętych okolic!

 

Pokaż:
20 40 60