Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

NASZE REALIZACJE

Serdecznie witamy naszych wiernych Klientów i wszystkich Entuzjastów zdrowej i smacznej wody!

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w kwestii uzdatniania wody, stworzyliśmy dla Państwa nowatorski sklep internetowy. Został on zbudowany z myślą o osobach, które chcą nabyć wysokiej jakości filtry do wody pitnej. Nasi Klienci mają możliwość składania zamówień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, to akurat standard.

A co nas wyróżnia? Jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych Klientów. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, ponieważ doskonale wiemy jak trudnym zadaniem jest wybór odpowiednich filtrów do wody, szczególnie wtedy, gdy jakość wody jest bardzo słaba. 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami na temat wody, jej zanieczyszczeń i metod oczyszczania, które są dostępne w zakładce Warto Wiedzieć

Poza sprzedażą najlepszej jakości urządzeń filtrujących, zajmujemy się przede wszystkim ich doborem i montażem w domach i mieszkaniach Klientów. Na życzenie Klienta świadczymy również regularne usługi serwisowe, ponieważ zakup urządzenia filtrującego to nie wszystko. Aby filtr do wody działał prawidłowo należy regularnie wymieniać wkłady filtrujące czy regenerować zastosowane złoże. Decydując się na zakup filtra za naszym pośrednictwem, nasi Klienci nie muszą się już tym martwić, w regularnych odstępach czasu kontaktujemy się z nimi i przypomninamy o konieczności wizyty serwisowej. Jesteśmy dyspozycyjni, więc umówienie się w dogodnym terminie nie stanowi najmniejszego problemu.

Jak zaczęła się nasza przygoda z uzdatnianiem wody? Dosyć banalnie, od potrzeby posiadania doskonałej jakości wody pitnej we własnym domu. Temat uzdatniania wody tak nas pochłonął, że zajmujemy się nim od przeszło dziesięciu lat.

W kompleksowej ofercie naszego sklepu znajdą Państwo urządzenia oczyszczające wodę, które jak wynika z naszego doświadczenia i zadowolenia naszych Klientów, są absolutnie najlepsze na rynku - filtry odwróconej osmozy, zmiękczacze, odżelaziacze itp. Oferujemy także wszelkie niezbędne materiały eksploatacyjne, czyli m.in. wkłady wymienne do filtrów. Ponadto zajmujemy się sprzedażą estetycznych baterii, również takich, które są zaopatrzone w dodatkowy obieg dla wody filtrowanej, dzięki czemu nie ma potrzeby montowania dodatkowej wylewki na zlewie lub blacie.

Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji. Zapraszamy do kontaktu.

Filtry na cały dom - poniżej przykładowe rozwiązania dla wody wodociągowej i wody z własnego ujęcia:

Filtry do wody - instalacja na cały domFiltry do wody - instalacja na cały domFiltry do wody - instalacja na cały dom

Filtry do wody - instalacja na cały domFiltry do wody - instalacja na cały dom

Filtry kuchenne - najbardziej popularna wersja R06do montażu w kuchni w domu lub w biurze oraz wersja Slim, jeśli nie dysponujemy wystarczającą ilością miejsca (jakość uzdatnionej wody po zastosowaniu obu filtrów - R06 i Slim - jest taka sama):

Filtry kuchenne - odwrócona osmoza - model R06Filtry kuchenne - odwrócona osmoza - model R06Filtry kuchenne - odwrócona osmoza - model R06

Filtry kuchenne - odwrócona osmoza - model SlimFiltry kuchenne - odwrócona osmoza - model Slim

Poniżej wersja filtra opartego o technologię odwróconej osmozy w bardzo popularnej wersji SLIM - która jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie brakuje miejsca. Zdarzało się nam montować filtr SLIM w poziomie w cokole szafek kuchennych. W blacie kuchennym lub zlewozmywaku montowana jest z kolei specjalna wylewka dedykowana wodzie filtrowanej. Jeśli nie chcą Państwo dodatkowej wylewki, ze względu na brak miejsca na blacie, idealnym rozwiązaniem będzie bateria dwuobwodowa z podłączeniem do filtra wody. Zakładce baterie z podłączeniem filtra wody znajdą Państwo bardzo dobrej jakości baterie dwuobwodowe polskiej firmy Bluewater.

Filtry odwróconej osmozy doskonale sprawdzają się też w biurach, placówkach użyteczności publicznej, czyli wszędzie tam, gdzie z filtrowanej wody korzysta większa liczba osób. Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie i stały dostęp do czystej wody, w takiej sytuacji proponujemy naszym klientom na przykład dwa zbiorniki na wodę, jak na zdjęciu poniżej. Wówczas spokojnie wszyscy pracownicy będę mogli swobodnie korzystać z filtra odwróconej osmozy. W takim przypadku, z powodu większego zużycia wody, najczęściej proponujemy również częstszy serwis i wymianę wkładów.

I ciąg dalszy instalacji na cały dom. W zależności od jakości wody płynącej w kranie, ilości domowników czy pochodzenia wody (woda wodociągowa lub woda z własnego ujęcia) dopasowujemy indywidualny zestaw urządzeń filtrujących. Staramy się, aby nasze instalacje były wykonane przede wszystkim zgodnie ze sztuką, ale również w sposób estetyczny - jest to dla nas równie ważne. Dbamy również o przestrzeń, którą klienci oddają do naszej dyspozycji i staramy się wykonać montaż tak, żeby zajmował jak najmniej miejsca w garażu czy pomieszczeniu gospodarczym. Domowa stacja uzdatniania wody to niewątpliwie powód do dumy dla właściciela. Miło by było, gdyby przyszły właściciel nie wstydził się ją pokazywać rodzinie czy sąsiadowi :)

Poza doborem i montażem filtrów do mieszkań i domów jednorodzinnych, ale również do biur, szkół, domów spokojniej starości czy urzędów, zajmujemy się również doborem i montażem stacji uzdatniania wody dla dużo większych obiektów - na przykład dla kompleksu budynków mieszkalnych we wspólnotach mieszkaniowych czy kamienicach. Oto jedna z takich realizacji.

Poniżej kolejna instalacja filtrów - tym razem były to filtry do uzdatniania wody w hotelowym basenie - duże wyzwanie, duża satysfakcja - w trakcie instalacji i na koniec.