Strukturyzujące

Wkłady liniowe strukturyzujące można domontować do wszystkich systemów odwróconej osmozy - m. in. R05, R06 i R07. Należy go zainstalować przed innymi wkładami po filtracji osmotycznej.

Dzięki zastosowaniu wkładu strukturyzującego woda uzyskuje bardzo korzystne właściwości, m.in. cechuje ją większa zdolność samooczyszczania i regeneracji, niższa twardość i radioaktywność, niższe napięcie powierzchniowe.

Woda przepływająca przez wkład strukturyzujący posiada szereg bardzo korzystnych właściwości, których wpływ na ludzkie zdrowie i życie nie sposób przecenić. M.in.:

- woda strukturyzowana szybciej i skuteczniej usuwa z organizmu toksyny, jednocześnie szybciej i skuteczniej dostarcza komórkom substancje odżywcze,
- woda strukturyzowana wpływa korzystnie na wszelkie problemy reumatyczne i skórne (rany szybciej się goją), 
- woda strukturyzowana łagodzi problemy jelitowe i żołądkowe, 
- woda strukturyzowana stabilizuje krążenie krwi,
- woda strukturyzowana poprawia metabolizm,
- dzięki piciu wody strukturyzowanej pobudzona zostaje aktywność sił biotycznych,
- następuje równowaga fizyczna i psychiczna,
- taka woda jest lepsza w smaku, dłużej pozostaje świeża, daje lepsze efekty prania, chroni również przed kalcynowaniem rur i wpływa bardzo dobrze na wszelkie rośliny zielone w naszym domu.

Posiadając filtr odwróconej osmozy w swojej kuchni w szafce pod zlewem możemy raz na zawsze zapomnieć o dźwiganiu ciężkich zgrzewek wody z supermarketu. Woda osmotyczna to absolutnie najważniejszy element antynowotworowego stylu życia. Warto w nią zainwestować.

Serdecznie zapraszamy do kontaktuPoza sprzedażą filtrów zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących oraz okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów. Usługi serwisowe świadczymy na terenie Warszawy i szeroko pojętych okolic.

Zobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.

 

Pokaż:
20 40 60