Kategorie

Ulubione

0 produktów

Aktualności

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

BigBlue 10 cali - BB10 (25 x 11 cm)

Twardość wody jest powszechnym problemem, dotyczącym zarówno wody wodociągowej, jak i z własnego ujęcia. Czym więcej soli wapnia i magnezu znajduje się w wodzie, tym większa jest jej twardość. Wysoka zawartość tych pierwiastków powoduje powstawanie kamienia, który widoczny jest na armaturze, w czajniku czy żelazku.

Wysoka twardość nie jest szkodliwa dla zdrowia, a jedynie uciążliwa w użytkowaniu. Może powodować uszkodzenie sprzętu AGD (czajnika, żelazka, pralki, zmywarki), niższą wydajność urządzeń grzewczych. Twarda woda wpływa również niekorzystnie na wygląd naszych włosów i skóry. Matowa, pozbawiona blasku, cera, łamliwe włosy, bezpośrednio wpływają na nasze samopoczucie.

Wysoka twardość wody to także konieczność używania większej ilości detergentów (np. proszku do prania czy mydła). Twarda woda bowiem zdecydowanie gorzej się pieni.

Poniżej prezentujemy wkłady zmiękczające przeznaczone do obudów BB10 cali (Big Blue 10 cali). W razie kłopotów z doborem właściwego filtra lub urządzenia filtrującego, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

 

 

Wkład zmiękczający BB10 - redukuje twardość wody - Aquafilter
Wkład zmiękczający BB10 - redukuje twardość wody - Aquafilter

Wkład zmiękczający Aquafilter BB10 - pasujący do klasycznych korpusów narurowych Big Blue 10 cali. Zawiera specjalny granulat jonowymienny, którego zadanie polega na zastąpieniu występujących w wodzie  jonów wapnia i magnezu, jonami sodu. Prezentowany wkład wyposażony jest w filtr końcowy, który zapobiega wypłukiwaniu granulatu. Przeznaczony do uzdatniania wody w domach jednorodzinnych.

Poprawia walory smakowe i zapachowe wody. Redukuje uciążliwą w codziennym użytkowaniu twardość wody. Korzystnie wpływa na sprzęt AGD i całą instalację wodną w domu, przedłużając znacząco ich żywotność. Pozbawienie wody nadmiernej twardości działa również bardzo korzystnie na nasz organizm.

Wkład FCCST10BB BIG BLUE 10 cali to bardzo wydajny wkład zmiękczający. Wewnątrz obudowy została umieszczona duża ilość złoża zmiękczającego, co zapewnia pełen komfort użytkowania stacji filtrującej i gwarantuje uzyskanie bardzo dobrej jakości wody pitnej.

Wkład posiada aprobaty higieniczne PZH. Wykonany z materiałów atestowanych przez NSF i FDA.

Wkład zmiękczający Big Blue 10"

* oryginalny amerykański AQUAFILTER

* usuwa wapń, biały nalot, kamień, kamień kotłowy

* chroni instalacje domowe

* zalecany do mieszkań i średnich domków jednorodzinnych

* montowany w niebieskich korpusach narurowych BB10"

 

69,00 PLN
Wkład zmiękczający BB10 - redukuje twardość wody - FITaqua
Wkład zmiękczający BB10 - redukuje twardość wody - FITaqua

Wkład zmiękczający do obudowy BB10 cali. Obniża twardość wody do poziomu, w którym sole wapnia i magnezu, nie wytrącają się samoczynnie. Dzięki temu wszystkie sprzęty AGD są bezpieczne, a na armaturze nie widać śladów kamienia. W urządzeniach grzewczych nie wytrąca się kamień kotłowy, który może być przyczyną poważnej awarii.  Zalecany do stosowania w miejscach o niewielkim zużyciu wody.

Produkt polskiej firmy FITaqua.

Posiada atest PZH. 

69,00 PLN
Pokaż:
20 40 60