Membrany do filtrów

Membrana to serce każdego systemu filtrującego. Jest najważniejszym i zarazem najdroższym składnikiem całego filtra. Od jej jakości zależy jaką wodę otrzymamy na wyjściu i jaką będziemy spożywać, a woda to my, dlatego warto zainwestować w domową stację uzdatniania wody.

Istotą działania membrany jest niezwykła porowatość. Wielkość pojedynczego pora membrany osmotycznej to zaledwie ok. 0,0001 mikrona. Dla porównania, przeciętnej wielkości bakteria jest większa od pora membrany o ok. 3000 razy. Tego typu struktura pozwala na uzyskanie wody o wyjątkowej jakości, którą bez wahania można podać do spożycia np. niemowlętom.
Poziom filtracji w przypadku membran kapilarnych to 0,2 mikrona. Nie usunie ona zatem wszystkich baterii i wirusów, ale bez problemu poradzi sobie z wszelkimi zanieszczyczeniami mechanicznymi typu piasek, rdza, muł, a jej największą zaletą jest brak odpadu filtrowanej wody, co jest nieuniknione w przypadku zastosowania filtrów posiadających membranę osmotyczną.


Poza sprzedażą membran, wkładów i filtrów zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących oraz okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów. Działamy na terenie Warszawy i szeroko pojętych okolic.

Zapraszamy do kontaktuZobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.

 

 

 

 

Brak produktów na liście.