Kategorie

Ulubione

0 produktów

Aktualności

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

BigBlue 20 cali - BB20 (50 x 11 cm)

Wkłady do filtrów zawierające aktywny węgiel w różnej postaci. Przeznaczone do obudowy BB20 cali. Dzięki swoim szerokim pozytywnym własnościom, aktywny węgiel jest bardzo często stosowany. Zalecany jest jako uzupełnienie każdego systemu uzdatniania wody, zarówno dla własnego ujęcia, jak i wody wodociągowej. Poprawia smak i zapach wody, usuwa chlor i inne metale ciężkie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktuPoza sprzedażą wkładów i filtrów zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących oraz okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów.

 

Wkład węglowy  BB20 - blokowy węgiel aktywny z łupin kokosa
Wkład węglowy BB20 - blokowy węgiel aktywny z łupin kokosa

Blokowy wkład węglowy BB20 CTO, polskiej firmy FITaqua, zawiera sprasowany w jednolity blok uszlachetniony aktywny węgiel z łupin orzechów kokosowych.

Wkład przeznaczony jest do obudowy BB20” (Big Blue 20 cali).

Wkład wykazuje stosunkowo niskie koszty eksploatacji przy szerokim spektrum działania. Jest bardzo popularny jako uzupełnienie przydomowego systemu uzdatniania wody. Głównym jego zadaniem jest poprawa smaku i zapachu wody. Wkład usuwa z wody także chlor i jego trujące pochodne, ołów, inne toksyczne metale ciężkie, związki organiczne oraz zanieczyszczenia mechaniczne.

Posiada atest PZH.

Produkt polskiej firmy FITaqua.

 

80,00 PLN
Wkład węglowy BB20 - blokowy węgiel aktywny z łupin kokosa - Aquafilter
Wkład węglowy BB20 - blokowy węgiel aktywny z łupin kokosa - Aquafilter

W pełni profesjonalny wkład węglowy wykonany ze spiekanego węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych o wysokiej gęstości.

Wkład Aquafilter  FCCBL20BB-S to największy z oferowanych blokowych wkładów węglowych. Posiada bardzo wysoką zdolność absorpcji chloru i innych zanieczyszczeń organicznych występujących w wodzie.

Zalecany do kompleksowej ochrony instalacji wodnych w klasycznych obudowach Big Blue 20” (BB20), gdyż forma wkładu w postaci spiekanego węgla (wkład węglowy) jest stanowczo mniej podatna pyleniu niż granulat węglowy.

Polecany do:

- montażu na instalacjach wody wodociągowej - obniża poziom chloru;

- uzdatniania wody z własnego ujęcia - redukuje utlenialność i klaruje wodę.

 

Produkt polskiej firmy Aquafilter.

 

89,00 PLN
Wkład węglowy BB20 - węgiel aktywny i bakteriostatyczny KDF - Aquafilter
Wkład węglowy BB20 - węgiel aktywny i bakteriostatyczny KDF - Aquafilter

Specjalistyczny wkład węglowy z dodatkowym czynnikiem KDF - 55, wykazującym właściwości bakteriostatyczne (hamującym namnażanie się bakterii) oraz w znacznym stopniu redukującym stężenie metali ciężkich obecnych w wodzie.

KDF szczególnie dobrze radzi sobie z absorpcją chloru i jego pochodnych oraz wszelkich zanieczyszczeń organicznych, dzięki czemu woda ma właściwy smak, zapach i barwę.  

Węgiel aktywny wraz z czynnikiem KDF przeciwdziała rozwojowi bakterii w wodzie, co ma szczególne znaczenie wówczas, gdy woda nie jest pobierana w sposób ciągły.

Wkład węglowy polskiej firmy Aquafilter, pasujący do obudowy BB20.

 

149,00 PLN
Pokaż:
20 40 60