Ulubione

0 produktów

Aktualności

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Odżelaziające

Wkłady odżelaziające mają za zadanie usunąć z wody bardzo uciążliwe żelazo i mangan. Żelazo zawarte w wodzie, poza tym,  że przeszkadza w codziennym życiu (żółte pranie, metaliczny osad na herbacie, nieprzyjemny smak), jest również bardzo niebezpieczne, zarówno dla naszego zdrowia, jak i różnego rodzaju sprzętów AGD i domowych instalacji. Związki żelaza odkładające się na wewnętrznych powierzchniach rur zmniejszają ich przepustowość. Znacznie ograniczają również sprawność grzejników oraz mogą powodować uszkodzenia grzałek w termach.

Żelazo i mangan wpływają także niekorzystnie na smak i zapach wody (wyczuwalny nieprzyjemny metaliczny posmak). Woda bogata w związki żelaza i manganu będzie tworzyć nieestetyczne i trudne do usunięcia osady na domowej armaturze i sanitariatach, zdecydowanie skracając długość ich użytkowania.

Jeśli borykają się Państwo z tego typu problemem, prosimy o kontaktPoza sprzedażą filtrów i wkładów zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie.

 

Wkład odżelaziający BB10 - redukuje żelazo, siarkowodór - brak metalicznego posmaku - Aquafilter
Wkład odżelaziający BB10 - redukuje żelazo, siarkowodór - brak metalicznego posmaku - Aquafilter

Wkład odżelaziający Aquafilter usuwa z wody żelazo poprzez aktywne złoże. Zaopatrzony w drobnoziarnisty granulat i własny filtr końcowy, dzięki czemu cząsteczki granulatu nie wydostają się poza filtr. Stosowany do  klasycznych obudów BB10" narurowych.

Eliminuje metaliczny smak oraz zapach wody. Usuwa z wody również siarkowodór.

Zabezpiecza urządzenia grzewcze, jak również sprzęt AGD (pralki, zmywarki, urządzenia sanitarne).

 

Posiada aprobaty higieniczne PZH. Wykonany z materiałów atestowanych przez NSF i FDA.

89,00 PLN
Wkład odżelaziający BB10 - redukuje żelazo, mangan, siarkowodór - FITaqua
Wkład odżelaziający BB10 - redukuje żelazo, mangan, siarkowodór - FITaqua

Wkład odżelaziający polskiej firmy FITaqua, stosowany w celu usunięcia z wody żelaza i manganu. Wkład usuwa również siarkowodór i dokonuje korekty pH wody.

Zapobiega powstawaniu rdzawych zacieków na armaturze oraz chroni sprzęty AGD. Ponadto zbyt duże stężenie żelaza w wodzie jest niebezpieczne dla zdrowia.

Po zastosowaniu wkładu woda jest pozbawiona metalicznego smaku i zapachu.

Wkład przeznaczony do obudowy BB10 cali, niezależnie od producenta. 

 

89,00 PLN
Wkład odżelaziający BB20 - redukuje żelazo, siarkowodór - brak metalicznego posmaku - Aquafilter
Wkład odżelaziający BB20 - redukuje żelazo, siarkowodór - brak metalicznego posmaku - Aquafilter

Wkład odżelaziający Aquafilter BB20 - przeznaczony do klasycznych korpusów narurowych Big Blue 20 cali.  Eliminuje z wody żelazo poprzez aktywne złoże. Zaopatrzony jest w drobnoziarnisty granulat i własny filtr końcowy, dzięki czemu cząsteczki granulatu nie wydostają się poza filtr. 

W procesie usuwania żelaza z wody bardzo istotny jest poziom pH wody. Prezentowany wkład koryguje odczyn pH wody, dzięki czemu odżelazianie przebiega sprawniej i skuteczniej. Złoże zawarte we wkładzie usuwa również siarkowodór.

Po zastosowaniu wkładu odżelaziającego Aquafilter woda nie ma metalicznego smaku i zapachu. Wszelkie urządzenia grzewcze, sprzęt AGD (zmywarka, pralka) czy sanitariaty są w pełni zabezpieczone, nie osadza się na nich uciążliwy żółty osad.

 

Wkład posiada aprobaty higieniczne PZH. Wykonany z materiałów atestowanych przez NSF i FDA.

 

149,00 PLN
Wkład odżelaziający BB20 - redukuje żelazo, mangan, siarkowodór - FITaqua
Wkład odżelaziający BB20 - redukuje żelazo, mangan, siarkowodór - FITaqua

Wkład odżelaziający polskiej firmy FITaqua, stosowany w obudowach BB20 cali, w celu usunięcia z wody żelaza i manganu. Wkład usuwa również siarkowodór i dokonuje korekty pH wody.

Wkład chcarakteryzuje się dużą wydajnością. Poprzez zastosowanie odpowiedniej mieszanki złóż usuwa z wody te niebezpieczne dla zdrowia wszystkich organizmów żywych substancje. 

Zapobiega powstawaniu rdzawych zacieków na armaturze czy żółtych plam na ubraniach oraz chroni sprzęty AGD. Po zastosowaniu wkładu woda jest pozbawiona metalicznego smaku i zapachu.

 

179,00 PLN
Pokaż:
20 40 60