Odżelaziające

Wkłady odżelaziające mają za zadanie usunąć z wody bardzo uciążliwe żelazo i mangan. Żelazo zawarte w wodzie, poza tym,  że przeszkadza w codziennym życiu (żółte pranie, metaliczny osad na herbacie, nieprzyjemny smak), jest również bardzo niebezpieczne, zarówno dla naszego zdrowia, jak i różnego rodzaju sprzętów AGD i domowych instalacji. Związki żelaza odkładające się na wewnętrznych powierzchniach rur zmniejszają ich przepustowość. Znacznie ograniczają również sprawność grzejników oraz mogą powodować uszkodzenia grzałek w termach.

Żelazo i mangan wpływają także niekorzystnie na smak i zapach wody (wyczuwalny nieprzyjemny metaliczny posmak). Woda bogata w związki żelaza i manganu będzie tworzyć nieestetyczne i trudne do usunięcia osady na domowej armaturze i sanitariatach, zdecydowanie skracając długość ich użytkowania.

Jeśli borykają się Państwo z tego typu problemem, prosimy o kontaktPoza sprzedażą filtrów i wkładów zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Świadczymy również usługi polegające na okresowej wymianie wkładów dla naszych Klientów mieszkających w Warszawie i szeroko pojętych okolicach.

Zapraszamy do kontaktuZobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.

 

Pokaż:
20 40 60