Ulubione

0 produktów

Aktualności

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

BigBlue 20 cali - BB20 (50 x 11 cm)

Wkłady odżelaziające przeznaczone do obudowy BigBlue 20 cali (BB20"), usuwające żelazo oraz mangan z wody. Żelazo zawarte w wodzie jest bardzo niebezpieczne, zarówno dla zdrowia, jak i różnego rodzaju sprzętów AGD i domowych instalacji. Związki żelaza odkładające się na wewnętrznych powierzchniach rur zmniejszają ich przepustowość. Znacznie ograniczają również sprawność grzejników oraz mogą powodować uszkodzenia grzałek w termach.

Żelazo i mangan wpływają także niekorzystnie na smak i zapach wody. Woda bogata w związki żelaza i manganu będzie tworzyć nieestetyczne i trudne do usunięcia osady na domowej armaturze i sanitariatach, zdecydowanie skracając długość ich użytkowania.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt. Poza sprzedażą wkładów i filtrów zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących oraz okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów.

 

Wkład odżelaziający BB20 - redukuje żelazo, siarkowodór - brak metalicznego posmaku - Aquafilter
Wkład odżelaziający BB20 - redukuje żelazo, siarkowodór - brak metalicznego posmaku - Aquafilter

Wkład odżelaziający Aquafilter BB20 - przeznaczony do klasycznych korpusów narurowych Big Blue 20 cali.  Eliminuje z wody żelazo poprzez aktywne złoże. Zaopatrzony jest w drobnoziarnisty granulat i własny filtr końcowy, dzięki czemu cząsteczki granulatu nie wydostają się poza filtr. 

W procesie usuwania żelaza z wody bardzo istotny jest poziom pH wody. Prezentowany wkład koryguje odczyn pH wody, dzięki czemu odżelazianie przebiega sprawniej i skuteczniej. Złoże zawarte we wkładzie usuwa również siarkowodór.

Po zastosowaniu wkładu odżelaziającego Aquafilter woda nie ma metalicznego smaku i zapachu. Wszelkie urządzenia grzewcze, sprzęt AGD (zmywarka, pralka) czy sanitariaty są w pełni zabezpieczone, nie osadza się na nich uciążliwy żółty osad.

 

Wkład posiada aprobaty higieniczne PZH. Wykonany z materiałów atestowanych przez NSF i FDA.

 

149,00 PLN
Wkład odżelaziający BB20 - redukuje żelazo, mangan, siarkowodór - FITaqua
Wkład odżelaziający BB20 - redukuje żelazo, mangan, siarkowodór - FITaqua

Wkład odżelaziający polskiej firmy FITaqua, stosowany w obudowach BB20 cali, w celu usunięcia z wody żelaza i manganu. Wkład usuwa również siarkowodór i dokonuje korekty pH wody.

Wkład chcarakteryzuje się dużą wydajnością. Poprzez zastosowanie odpowiedniej mieszanki złóż usuwa z wody te niebezpieczne dla zdrowia wszystkich organizmów żywych substancje. 

Zapobiega powstawaniu rdzawych zacieków na armaturze czy żółtych plam na ubraniach oraz chroni sprzęty AGD. Po zastosowaniu wkładu woda jest pozbawiona metalicznego smaku i zapachu.

 

179,00 PLN
Pokaż:
20 40 60