Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Filtry do biura

Zdrowa i smaczna woda, to potrzeba pierwszego rzędu. Dobra kawa o poranku, orzeźwiająca herbata bez metalicznego kożucha, szklanka nieskazitelnie czystej wody prosto z kranu, to coś, co z całą pewnością powinno zagościć w każdym biurze, bo dobre samopoczucie pracowników i ich zdrowie powinno stać na pierwszym miejscu każdego pracodawcy.

Coraz częściej obok dobrej płacy, możliwości rozwoju, prestiżowej lokalizacji miejsca pracy, bonusów w postaci prywatnego ubezpieczenia, służbowego auta czy karty do siłowni, ważną rolę dla przyszłego, jak i obecnego pracownika gra również odpowiednie wyposażenie miejsca pracy, a konkretnie kuchni.

W pracy często spędzamy wiele godzin, jest ona naszym drugim domem, potrzebujemy energii, aby nasze działania były efektywne. Dobra i zdrowa woda może nam zdecydowanie pomóc w trudnościach dnia codziennego. Woda to my, to ona, a raczej jej brak w naszym organizmie, sprawia,  że czujemy się zmęczeni i nie mamy sił do pracy. Aby dobrze funkcjonować na co dzień, potrzebujemy przede wszystkim odpowiedniej ilości wody, ważne jest również, aby spożywana przez nas woda miała odpowiednią jakość.

Pracodawcy odchodzą od kupowania wymienialnych baniaków na wodę, w których po pierwsze woda z całą pewnością nie jest zdrowa, bywa, że stoi niewymieniana całymi tygodniami, po drugie takie baniaki są nieestetyczne, a poza tym zachodzi potrzeba magazynowania zapasowych baniaków.

Najlepszej jakości wodę pitną niezmiennie od lat dostarczają systemy uzdatniania wody oparte na technologii odwróconej osmozy. Taką wodę gorąco polecamy. Zarówno systemy przeznaczone typowo dla mieszkań i domów jednorodzinnych (np. filtr odwróconej osmozy RO6), które wyposażamy w większy zbiornik lub/i pompę, aby przy większej ilości korzystających osób nie było problemu z niewystarczającą ilością wody. Warte polecenia są również profesjonalne dystrybutory wody zaopatrzone w filtr odwróconej osmozy.

Wśród naszych klientów jest ogromna ilość firm, w których te systemy się sprawdzają. W zależności od jakości wody płynącej w kranie, ilości pracowników, którzy mieliby z niej korzystać, dostępnego miejsca, jesteśmy w stanie dobrać i zamontować odpowiedni system filtrowania wody. Zapewniamy również stały serwis zakupionych urządzeń (cykliczną wymianę wkładów filtrujących).

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zapraszamy do kontaktuZobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.

Pokaż:
20 40 60