Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Wkłady do filtrów

Wszystkie obudowy filtrów, niezależnie od rodzaju i wielkości, posiadają wymienne wkłady. Częstotliwość wymiany wkładów filtrów zależy od dwóch głównych czynników: jakości wody filtrowanej oraz wielkości zużycia wody. W przypadku dobrej jakości wody oraz jej małego zużycia w grę wchodzi jeszcze upływający czas. Producenci zalecają wymiany wkładów w cyklu 6 miesięcznym, dla niektórych wkładów okres użytkowania to nawet jeden rok. Przy czym przy dużym zużyciu wody (np. w biurach czy w miejscach użyteczności publicznej - w szkołach, przedszkolach) oraz przy dużym zanieczyszczeniu wody, która podlega filtracji, zaleca się częstsze wymiany wkładów, nawet co 3 miesiące.

Filtry mechaniczne, zazwyczaj stosowane jako pierwszy stopień, wraz z upływem czasu zapychają się, stopniowo blokując przepływ, co uniemożliwia dalsze uzdatnianie wody. Natomiast wkłady zmiękczające, odżelaziające czy zawierające aktywny węgiel tracą swoje własności.

Jeśli decydujemy się na zakup nierzadko drogiego urządzenia filtrującego w trosce o zdrowie i życie domowników oraz dobrą jakość domowych instalacji i urządzeń, warto zadbać o to, aby filtry działały prawidłowo. Absolutnie niezbędna do tego jest m.in. regularna wymiana wkładów oraz stały serwis urządzeń wykonywany przez profesjonalną firmę uzdatniającą wodę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.

Poza sprzedażą filtrów zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących oraz okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów mieszkających w Warszawie i szeroko pojętych okolicach.

 

Lista produktów

Pokaż:
20 40 60