BigBlue 20 cali - BB20 (50 x 11 cm)

Twarda woda to uciążliwy kamień występujący na domowej armaturze i sanitariatach, a także wszelkich domowych urządzeniach AGD, gdzie wykorzystujemy wodę, czyli pralka, żelazko, czajnik czy ekspres do kawy. Twarda woda nie pozostaje również bez wpływu na nasz wygląd. Używając twardej wody mamy przesuszoną skórę, przesuszone matowe włosy. Jesteśmy zmuszeni używać zdecydowanie większej ilości detergentów. Czy warto się tak mordować?

Poniżej prezentujemy podstawowe wkłady zmiękczające przeznaczone do obudów BB20 cali (Big Blue 20 cali), które w pełni skutecznie poradzą sobie z twardością wody.

Jeśli borykają się Państwo z problemem twardej wody, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Poza sprzedażą wkładów i filtrów, zajmujemy się także doborem i montażem urządzeń w domach naszych Klientów. Świadczymy rówież usługi polegające na okresowej wymianie wkładów w domowych stacjach uzdatniania wody oraz systemach filtracji opartych na odwróconej osmozie.

Poza sprzedażą wkładów i filtrów do domu, w tym filtrów kuchennych, zajmujemy się również doborem i montażem filtrów oraz okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów mieszkających w Warszawie i szeroko pojętych okolicach.

Zapraszamy do kontaktuZobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.
 

 

Pokaż:
20 40 60