BigBlue 10 cali - BB10 (25 x 11 cm)

Twardość wody jest powszechnym problemem, dotyczącym zarówno wody wodociągowej, jak i z własnego ujęcia. Czym więcej soli wapnia i magnezu znajduje się w wodzie, tym większa jest jej twardość. Wysoka zawartość tych pierwiastków powoduje powstawanie kamienia, który widoczny jest na armaturze, w czajniku czy żelazku.

Wysoka twardość nie jest szkodliwa dla zdrowia, a jedynie uciążliwa w użytkowaniu. Może powodować uszkodzenie sprzętu AGD (czajnika, żelazka, pralki, zmywarki), niższą wydajność urządzeń grzewczych. Twarda woda wpływa również niekorzystnie na wygląd naszych włosów i skóry. Matowa, pozbawiona blasku, cera, łamliwe włosy, bezpośrednio wpływają na nasze samopoczucie.

Wysoka twardość wody to także konieczność używania większej ilości detergentów (np. proszku do prania czy mydła). Twarda woda bowiem zdecydowanie gorzej się pieni.

Poniżej prezentujemy wkłady zmiękczające przeznaczone do obudów BB10 cali (Big Blue 10 cali). W razie kłopotów z doborem właściwego filtra lub urządzenia filtrującego, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.


Poza sprzedażą wkładów i filtrów do domu, w tym filtrów kuchennych, zajmujemy się również doborem i montażem filtrów oraz okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów mieszkających w Warszawie i szeroko pojętych okolicach.

Zapraszamy do kontaktuZobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.

 

 

Pokaż:
20 40 60