Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Asystent sprzedaży - sam ustal jakiego filtra do wody potrzebujesz!!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy bardzo praktyczne narzędzie - ASYSTENTA SPRZEDAŻY, które w kilku krokach, po odpowiedzi na kilka prostych pytań, pomoże Państwu ustalić jakie urządzenie do uzdatniania wody należy zakupić, aby móc cieszyć się krystalicznie czystą i zdrową wodą.

Dobór właściwego filtra do wody nie należy do prostych rzeczy. Wyboru z całą pewnością nie ułatwia ogrom dostępnych na rynku rozwiązań. Zdecydowanie większej uwagi i zaangażowania wymaga uzdatnianie wody z własnego ujęcia, tu montaż filtra do wody najczęściej jest absolutną koniecznością. W przypadku wody wodociągowej od lat wszyscy zastanawiają się czy warto ją uzdatniać, czy woda wodociągowa / woda z kranu nadaje się faktycznie do bezpośredniego spożycia? Postaramy się w sposób prosty i rzeczowy przybliżyć ten temat.

Gorąco polecamy ciekawe artykuły naszego autorstwa dostępne w zakładce WARTO WIEDZIEĆ, gdzie przybliżamy tematykę uzdatniania wody pitnej, zarówno wody wodociągowej (czy warto?), jak i wody z własnego ujęcia (od czego zacząć?).  

ASYSTENT SPRZEDAŻY powinien wprowadzić Państwa w zawiłości związane z uzdatnianiem wody pitnej. Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości, dodatkowych pytań, zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Prosimy o telefon (606 356 071), mail (biuro@swiatfitrow.pl) lub kontakt poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Poza uzdatnianiem wody pitnej - doborem, montażem i stałym serwisem urządzeń filtrujących naszych Klientów, zajmujemy się również uzdatnianiem wody dla wspólnot mieszkaniowych i kamienic, jak również uzdatnianiem wody przemysłowej. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę, atrakcyjne ceny oraz najlepsze urządzenia renomowanych producentów urządzeń do uzdatniania wody.

 


Świat Filtrów, 2021-01-27