Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Kontakt

Jeśli niepokoisz się o jakość wody płynącą w Twoim kranie, szukasz najlepszego rozwiązania dla siebie i swoich najbliższych, ale nie wiesz zupełnie od czego zacząć - w pierwszej kolejności skorzystaj z naszego Asystenta Sprzedaży, dowiedz się więcej czytając nasze publikacje dostępne w zakładce Warto wiedzieć i oczywiście odezwij się do nas mailowo lub telefonicznie. Postaramy się, aby żadne z Twoich pytań nie pozostało bez odpowiedzi.

Jeśli chciałbyś współpracować z nami w większym zakresie, ponieważ jesteś producentem lub dystrybutorem filtrów lub wszelkich urządzeń związanych z uzdatnianiem wody, dzięki czemu moglibyśmy rozszczerzyć swoją ofertę i sprzedawać Twoje produkty, odezwij się do nas.

Jeśli jesteś hydraulikiem, budowlańcem czy architektem wnętrz, czyli osobą, która na różnych etapach ma kontakt z klientami, którzy być może jeszcze nie wiedzą jak ważne jest spożywanie czystej i zdrowej wody, odezwij się do nas, a zaprezentujemy Ci nasz system lojalnościowy.

Możesz skorzystać z poniższego formularza kontaktowego lub zadzwonić pod numer 606 356 071, albo wysłać wiadomość na adres mailowy biuro@swiatfiltrow.pl.

 

Nasze dane kontaktowe:

 

WWW.SWIATFILTROW.COM.PL

Eco Domus Urszula Bednik

01-914 Warszawa

ul. Dantego 7/350

e-mail: biuro@swiatfiltrow.pl

tel. 606 356 071