Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Woda wodociągowa

Woda wodociągowa jest teoretycznie czysta i spełnia wszelkie normy narzucane przez prawo krajowe i międzynarodowe. Korzystający z niej na co dzień borykają się jednak z pewnymi niedogodnościami.

Woda wodociągowa jest wodą twardą, pozostawia brzydki osad na szkle czy kranach. Picie herbaty przy wykorzystaniu wody wodociągowej, szczególnie w większych miastach, niestety nie należy do przyjemności. W szklance widać bowiem nieestetyczny osad. Często zdarza się również, że woda wodociągowa ma metaliczny posmak, ponieważ zanim dotrze do naszych kranów płynie przez nierzadko stare rury. Do tego może nieprzyjemnie pachnieć chlorem używanym do dezynfekcji.

Stosowanie wody wodociągowej nie pozostaje bez wpływu również na domowe urządzenia typu czajnik elektryczny, żelazko, pralka czy zmywarka. Osadzający się w urządzeniach kamień zdecydowanie skraca ich użytkowanie. Dotyczy to również całej instalacji grzewczej i wodno-kanalizacyjnej (kaloryferów, ogrzewania podłogowego, termy, hydroforu), której zakup i montaż kosztował nas krocie.

Montaż urządzeń filtrujących w przypadku wody z własnego ujęcia jest absolutnie niezbędny. W przypadku wody wodociągowej jest równie ważny, ponieważ ludzkie zdrowie i życie jest bezcenne.
Nie do końca przekonani użytkownicy stają się wiernymi fanami zamontowanych w swoich domach filtrów tuż po pierwszej wymianie wkładów, kiedy widzą jak one wyglądają - brudne, obślizgłe, pokryte brązową mazią o przykrym zapachu.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego filtra do wody, zapraszamy do kontaktu. Poza sprzedażą filtrów zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących.

Zobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.
 

Pokaż:
20 40 60