Ulubione

0 produktów

Aktualności

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Woda wodociągowa

Woda wodociągowa jest teoretycznie czysta i spełnia wszelkie normy narzucane przez prawo krajowe i międzynarodowe. Korzystający z niej na co dzień borykają się jednak z pewnymi niedogodnościami.

Woda wodociągowa jest wodą twardą, pozostawia brzydki osad na szkle czy kranach. Picie herbaty przy wykorzystaniu wody wodociągowej, szczególnie w większych miastach, niestety nie należy do przyjemności. W szklance widać bowiem nieestetyczny osad. Często zdarza się również, że woda wodociągowa ma metaliczny posmak, ponieważ zanim dotrze do naszych kranów płynie przez nierzadko stare rury. Do tego może nieprzyjemnie pachnieć chlorem używanym do dezynfekcji.

Stosowanie wody wodociągowej nie pozostaje bez wpływu również na domowe urządzenia typu czajnik elektryczny, żelazko, pralka czy zmywarka. Osadzający się w urządzeniach kamień zdecydowanie skraca ich użytkowanie. Dotyczy to również całej instalacji grzewczej i wodno-kanalizacyjnej (kaloryferów, ogrzewania podłogowego, termy, hydroforu), której zakup i montaż kosztował nas krocie.

Montaż urządzeń filtrujących w przypadku wody z własnego ujęcia jest absolutnie niezbędny. W przypadku wody wodociągowej jest równie ważny, ponieważ ludzkie zdrowie i życie jest bezcenne.
Nie do końca przekonani użytkownicy stają się wiernymi fanami zamontowanych w swoich domach filtrów tuż po pierwszej wymianie wkładów, kiedy widzą jak one wyglądają - brudne, obślizgłe, pokryte brązową mazią o przykrym zapachu.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego filtra do wody, zapraszamy do kontaktu. Poza sprzedażą filtrów zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących.

 

Bestseller
Zmiękczacz Maxi - zmiękczanie, żelazo, mangan - przyłącze 1 '' - do 5 osób
Zmiękczacz Maxi - zmiękczanie, żelazo, mangan - przyłącze 1 '' - do 5 osób

Zmiękczacz Maxi to w pełni profesjonalne urządzenie przeznaczone do uzdatniania wody wodociągowej.  Wypełniony żywicą jonowymienną z atestem PZH skutecznie usuwa twardość wody. Dzięki jego zastosowaniu jesteśmy w stanie uzyskać idealnie miękką wodę, jak również usunąć niewielkie stężenia żelaza oraz manganu. Dzięki obudowie kompaktowej zajmuje niewiele miejsca, lecz nie odbywa się to kosztem wydajności. 

Sercem całego filtra jest głowica sterująca. Po wyczerpaniu zdolności jonowymiennej złoża jest ono regenerowane roztworem soli. Cały proces przeprowadzany jest  w pełni automatycznie. Częstotliwość regeneracji zmiękczacza uzależniona jest od twardości wody oraz ilości zużywanej wody. 

Oferowany system zawiera wszystkie niezbędne elementy do podłączenia oraz uruchomienia. Dodatkowo zestaw zawiera worek soli o wadze 25 kg.

2 500,00 PLN
Bestseller
ERIE MAXIMA 11 - zmiękczanie, żelazo, mangan - wysoka jakość, dla 1-3 osób
ERIE MAXIMA 11 - zmiękczanie, żelazo, mangan - wysoka jakość, dla 1-3 osób

W pełni automatyczny zmiękczacz zalecany dla małych mieszkań i biur. Wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne złoże filtrujące gwarantuje wodę o doskonałych parametrach.

Urządzenie filtrujące nie tylko zmiękcza wodę oraz usuwa również niewielkie stężenia żelaza i manganu.  Chroni sprzęt AGD oraz instalację grzewczą, dba o skórę i włosy, sprawia, że na armaturze brak niestetycznych zacieków. Produkcja - Erie.

 

2 789,00 PLN
Bestseller
ERIE MAXIMA 20 - zmiękczanie, żelazo, mangan - wysoka jakość, dla 2-6 osób
ERIE MAXIMA 20 - zmiękczanie, żelazo, mangan - wysoka jakość, dla 2-6 osób

W pełni automatyczny zmiękczacz przeznaczony dla domu jednorodzinnego, biura lub innego budynku użyteczności publicznej. Bardzo wysoka jakość wykonania oraz pro-ekologiczne nastawianie gwarantuje wodę o wyjątkowych parametrach. Zmiękczacz wody pozwala również usunąć niewielkie ilości żelaza i manganu. Chroni sprzęt AGD oraz instalację grzewczą. Produkcja - Erie.

2 889,00 PLN
Bestseller
ERIE MAXIMA 32 - zmiękczanie, żelazo, mangan - wysoka jakość, dla 4-12 osób
ERIE MAXIMA 32 - zmiękczanie, żelazo, mangan - wysoka jakość, dla 4-12 osób

Centralna, duża stacja uzdatniania wody, przeznaczona do instalacji na wejściu do domu jednorodzinnego lub innego budynku użyteczności publicznej. Filtr został wykonany z materiałów najwyższej jakości przez firmę Erie.

Zastosowane specjalne złoże filtrujące, oprócz zmiękczania wody, potrafi również usunąć niewielkie stężenia żelaza i manganu. Chroni sprzęt AGD oraz urządzenia grzewcze.

3 089,00 PLN
FILTR APOLLI - zmiękczanie, żelazo - dla domu do 200 m2 - FULL AUTOMAT
FILTR APOLLI - zmiękczanie, żelazo - dla domu do 200 m2 - FULL AUTOMAT

Filtr ten doskonale sprawdza się w domu jednorodzinnym o powierzchni do 200 m2, zasilanym w wodę wodociągową. Małe gabaryty, kompaktowa obudowa oraz w pełni automatyczna głowica sterująca to podstawowe zalety tego urządzenia. Dodatkowo zestaw zawiera specjalny by-pass umożliwiający sterowanie twardością wody.

Zastosowane w filtrze złoże jonowymienne zmiękcza wodę oraz usuwanie niewielkie ilości żelaza.

2 200,00 PLN
Pokaż:
20 40 60