Ulubione

0 produktów

Aktualności

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

BigBlue 20 cali - BB20 (50 x 11 cm)

Twarda woda to uciążliwy kamień występujący na domowej armaturze i sanitariatach, a także wszelkich domowych urządzeniach AGD, gdzie wykorzystujemy wodę, czyli pralka, żelazko, czajnik czy ekspres do kawy. Twarda woda nie pozostaje również bez wpływu na nasz wygląd. Używając twardej wody mamy przesuszoną skórę, przesuszone matowe włosy. Jesteśmy zmuszeni używać zdecydowanie większej ilości detergentów. Czy warto się tak mordować?

Poniżej prezentujemy podstawowe wkłady zmiękczające przeznaczone do obudów BB20 cali (Big Blue 20 cali), które w pełni skutecznie poradzą sobie z twardością wody.

Jeśli borykają się Państwo z problemem twardej wody, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Poza sprzedażą wkładów i filtrów, zajmujemy się także doborem i montażem urządzeń w domach naszych Klientów. Świadczymy rówież usługi polegające na okresowej wymianie wkładów w domowych stacjach uzdatniania wody oraz systemach filtracji opartych na odwróconej osmozie.

 

Wkład zmiękczający BB20 - redukuje twardość wody - Aquafilter
Wkład zmiękczający BB20 - redukuje twardość wody - Aquafilter

Wkład zmiękczający Aquafilter BB20 - przeznaczony do klasycznych korpusów narurowych Big Blue 20 cali. Zawiera specjalny granulat jonowymienny, który zastępuje zawarte w wodzie jony wapnia i magnezu, jonami sodu. Wyposażony jest w filtr końcowy, zapobiegający wypłukiwaniu granulatu. Przeznaczony do uzdatniania wody w domach jednorodzinnych.

Poprawia walory smakowe i zapachowe wody. Redukuje uciążliwą w codziennym użytkowaniu twardość wody. Korzystnie wpływa na sprzęt AGD i całą instalację wodną w domu, przedłużając znacząco ich żywotność. Pozbawienie wody nadmiernej twardości działa również bardzo korzystnie na nasz organizm.

Wkład FCCST20BB BIG BLUE 20 cali to najbardziej wydajny wkład zmiękczający. Wewnątrz obudowy została umieszczona duża ilość złoża zmiękczającego, co zapewnia pełen komfort użytkowania stacji filtrującej i gwarantuje uzyskanie bardzo dobrej jakości wody pitnej.

Wkład posiada aprobaty higieniczne PZH. Wykonany z materiałów atestowanych przez NSF i FDA.

 

129,00 PLN
Wkład zmiękczający BB20 - redukuje twardość wody - FITaqua
Wkład zmiękczający BB20 - redukuje twardość wody - FITaqua

Wkład do obudowy BB20 cali zmiękczający wodę. Specjalne złoże jonowymienne zamienia jony wapnia i magnezu, jonami sodu. Dzięki temu woda jest zmiękczona i nie pozostawia żadnych śladów kamienia na armaturze czy sprzętach AGD. Również urządzenia grzewcze są bezpieczne. Wkład BB20 zapewnie największą wydajność oraz żywotność ze wszystkich typów.

Produkt polskiej firmy FITaqua.

Posiada atest PZH.

 

129,00 PLN
Pokaż:
20 40 60