Liniowe

Poniższy dział zawiera wkłady liniowe przeznaczone do systemów odwróconej osmozy. Prezentowane filtry pasują do większości zestawów oferowanych na rynku, niezależnie od producenta. Oferujemy jedynie wkłady posiadające stosowne atesty, w tym również atest PZH. Membrany osmotyczne pochodzą wyłącznie od oryginalnych producentów. Sprowadzane są prosto z USA.

Dla pełnej sprawności działania urządzenia filtrującego opartego o system odwróconej osmozy niezbędna jest okresowa wymiana wkładów - co minimum 6 miesięcy, a przy dużym zużyciu wody lub przy jej wyjątkowo złych parametrach zalecana jest częstsza wymiana wkładów, nawet co 3 miesiące. Membrana osmotyczna, serce systemu, powinna być z kolei wymieniana raz na 2-3 lata. Tylko wówczas możemy mieć 100% pewności, że otrzymywana po filtracji woda jest naprawdę najwyższej jakości.

Jeśli mają Państwo kłopot z doborem odpowiednich wkładów i membrany, prośba o kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Na życzenie Klienta możemy również dokonać okresowego serwisu filtru. Usługi serwisowe świadczymy na terenie Warszawy i szeroko pojętych okolic.


Zapraszamy do kontaktuZobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.
 

Pokaż:
20 40 60