Dystrybutor wody RUHENS WHP-300 wolnostojący (srebrny) - woda zimna, gorąca, gazowana

Dystrybutor wody RUHENS WHP-300 wolnostojący (srebrny) - woda zimna, gorąca, gazowana
Dystrybutor wody RUHENS WHP-300 wolnostojący (srebrny) - woda zimna, gorąca, gazowana
Dystrybutor wody RUHENS WHP-300 wolnostojący (srebrny) - woda zimna, gorąca, gazowana
Dystrybutor wody RUHENS WHP-300 wolnostojący (srebrny) - woda zimna, gorąca, gazowana
Dystrybutor wody RUHENS WHP-300 wolnostojący (srebrny) - woda zimna, gorąca, gazowana
Dystrybutor wody RUHENS WHP-300 wolnostojący (srebrny) - woda zimna, gorąca, gazowana

Dystrybutor wody RUHENS WHP-300 w kolorze srebrnym koreańskiej firmy Wonbong to dystrybytor do wody zimnej i gorącej oraz opcjonalnie po rozbudowie o specjalny moduł - również do wody gazowanej. Wersja standardowa urządzenia została zaopatrzona w pojedynczy filtr vendingowy. Chcąc uzyskać lepszej jakości wodę, dystrybutor można rozbudować i wybrać jedną z dwóch bardziej zaawansowanych metod filtracji - trzystopniową ultrafiltrację (o dokładności 0,1 mikrona) lub filtr oparty na technologii odwróconej osmozy (o dokładości 0,0001 mikrona), czyli najlepszą z możliwych oraz w pełni naturalną metodę filtrowania wody.

Dystrybutor wody to idealne rozwiązanie do biur, lokali usługowych, sklepów, urzędów, gabinetów lekarskich i przychodni, szkół, jak również do użytku domowego.

Prezentowany dystrybutor zapewni czystą, zdrową i co najistotniejsze - zawsze świeżą wodę, czego nie gwarantują dystrybutory z wymiennymi butlami, a poza tym ze względu na swój nowoczesny design będzie prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia.

 

2 199,00 PLN 


Ilość jednostek w opakowaniu: 1.00
Cena za opakowanie: 2 199,00 PLN

Głębokość 36 cm
Szerokość 34 cm
Wysokość 110 cm
Waga 27 kg
Kolor srebrny
Moduł wody gazowanej Brak modułu wody gazowanej, Z modułem wody gazowanej
Sposób filtracji Filtr vendingowy, 3 - stopniowa ultrafiltracja, Odwrócona osmoza

Opis

Prezentowany dystrybutor do wody w kolorze srebrnym to urządzenie koreańskiej firmy Wonbong. Zapewnia stały dostęp do świężej i czystej wody w dwóch zakresach temperaturowych - woda zimna i woda gorąca.

Urządzenie może zostać wyposażone w dodatkowy moduł do wody gazowanej, co sprawi, że nawet miłośnicy tego rodzaju wody będą mogli wreszcie zrezygnować z zakupu plastikowych butelek i cieszyć się doskonałej jakości wodą gazowaną.

Chcąc zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów oferujemy trzy sposoby filtracji, w które można doposażyć urządzenie i cieszyć się najlepszą wodą:

1. Wersja standardowa wyposażona została w pojedynczy filtr vendingowy, który skutecznie usuwa  z wody zanieczyszczenia mechaniczne i najczęściej jest stosowany w automatach z kawą i herbatą.

2. Wersja premium to trzystopniowy system filtracji zakończony membraną kapilarną, dzięki czemu dostarczana woda jest nie tylko świeża (dystrybutor pobiera wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej), ale również zdrowa, pozbawiona niekorzystnych dla naszego zdrowia i życia substancji. W procesie oczyszczania nie ma odpadu wody - filtr oparty jest na wkładach przepływowych (tak samo działą filtr vendingowy). Dokładność filtracji w tym przypadku wynosi 0,1 mikrona.

3. Wersja SUPER premium to dystrybutor wody zaopatrzony w filtr odwróconej osmozy, którego sercem jest membrana osmotyczna. Pory membrany mają wielkość ok. 0,0001 mikrona, dzięki czemu zatrzymują na swej powierzchni wszystkie zanieczyszczenia, w tym bardzo groźne dla naszego zdrowia i życia bakterie chorobotwórcze. Jeśli zależy nam na uzyskaniu naprawdę czystej i zdrowej wody, warto wybrać ten sposób filtracji. Odwrócona osmoza to jak dotąd najskuteczniejszy i w pełni naturalny sposób na uzyskanie nieskazitelnie czystej wody.

Prezentowany dystrybutor to absolutny MUST HAVE każdego biura, lokalu użytkowego czy przychodni. Z powodzeniem może również służyć do użytku domowego, jako źródło wody zimnej, gorącej i gazowanej.

 

Dlaczego warto go mieć?

- Dystrybutor ma nowoczesny wygląd, z pewnością będzie ozdobą każdego wnętrza.

- Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny, jasny wyświetlacz.

- Może zostać wyposażony w dodatkowy moduł do wody gazowanej.

- Dla bezpieczeństwa dzieci kran z gorącą wodą został wyposażony w specjalny przycisk zabezpieczający przed poparzeniem.

- Dla pełnego komfortu użytkowania można dostosować temperaturę wody zimnej.

- Dla wygody użytkowaników urządzenie po wyborze ciepłej lub zimnej wody włącza się światełko, któe oświetla strumień wody.

- Kraniki są posrebrzane, co sprawia, że łatwo zachować ich higienę, bakterie nie namnażają się tak łatwo.

- Dystrybutor zaopatrzony jest w zbiorniki na wodę wykonane w wysokiej jakości stali szlachetnej. 

 

ZALETY POSIADANIA DYSTRYBUTORA:

1. Stałe źródło krystalicznie czystej, smacznej i zdrowej wody bez konieczności wymiany i składowania butli z wodą, wymienianych często raz na kilkanaście dni (stara woda niesie ryzyko namnażania się bakterii, poza tym jest zwyczajnie niesmaczna)

2. Stały dostęp do wody w dwóch temperaturach (zimnej i gorącej) - dzięki tej ostatniej szybko zaparzymy gorący napój bez konieczności używania czajników elektrycznych

3. Opcjonalnie dystrybutor może być również źródłem wody gazowanej

4. Oszczędność miejsca w biurze - nie ma już potrzeby składowania butli z wodą i ponoszenia związanych z tym dodatkowych kosztów

4. Ochrona środowiska - rezygnacja ze szkodliwych butli PET i wszelkich butelek plastikowych z wodą, również z gazowaną

5. Dystrybutor można dostosować do swoich potrzeb - np. jeśli będą z niego korzystać dzieci można wyłączyć podgrzewanie, jak również intensywne schładzanie wody, ograniczając ryzyko poparzenia czy przeziębienia

 

W skład systemu wchodzą:

- dystrybutor

- jeden z trzech sposobów filtracji - pojedynczy filtr vendingowy, 3-stopniowa ultrafiltracja lub filtr oparty na odwróconej osmozie (należy wybrać odpowiedni wariant dokonując zakupu produktu)

- komplet przyłączy wody - 3/8'', 1/2'', 3/4''

- zabezpieczenie antyzalaniowe z 10 wkładami

- 5 m wężyka 1/4''

- opcjonalnie moduł do wody gazowanej (należy wybrać odpowiedni wariant dokonując zakupu produktu)

 

DANE TECHNICZNE DYSTRYBYTORA:

Zakres ciśnienia wody zasilającej 2,2 – 6,0 bar
Zakres temperatury wody zasilającej 4 – 45 °C
System chłodzenia wody Bezfreonowy
Maksymalne TDS robocze 1500 ppm
Maksymalne stężenie chloru 0.3 ppm
Zakres pH wody zasilającej 2 – 11
Temperatura wody zimnej 6 -9 °C
Temperatura wody gorącej 85-100 °C
Zbiornik wody zimnej 4,2 litra
Zbiornik wody gorącej 2 litry
Zbiornik wody letniej ------
Pobór mocy – woda gorąca 430 W
Pobór mocy – woda zimna 120 W
Napięcie zasilania / częstotliwość ~230 V /50 Hz
Wymiary S x G x H 320x340x1100 mm
Waga netto 27 kg

 

Termin wysyłki: do 5 dni

Opinie

Produkt nie posiada opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Podobne