Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Dwuobwodowe baterie kuchenne z podłączeniem filtra wody

Bateria kuchenna to bardzo ważny element w każdej kuchni. Miło jeśli łączy w sobie zarówno walory estetyczne, jak i użytkowe. Przecież przygotowując domowe posiłki będziemy z niej korzystać wiele razy w ciągu dnia.

Prezentowane poniżej baterie kuchenne spełniają wszystkie te cechy. Każda z nich jest niezwykle oryginalna, a przy tym bardzo funkcjonalna i bez trudu potrafi sprostać wszelkim potrzebom naszych wymagających klientów. To co najistotniejsze - wszystkie baterie, które przedstawiamy Państwu w tej kategorii posiadają dodatkowy obieg dla wody filtrowanej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, decydując się na filtr oparty na technologii odwróconej osmozy, nie ma już potrzeby montażu dodatkowej wylewki do wody filtrowanej w blacie lub zlewozmywaku.

Baterie kuchenne z podłączeniem filtra wody to spełnienie marzeń wszystkich entuzjastów zdrowej i smacznej wody.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką i bezpłatną wysyłkę! Najczęściej już w ciągu 24h.

Zapraszamy do zakupów. Poza sprzedażą baterii do wody, artykułów hydraulicznych niezbędnych do montażu filtrów, membran, wkładów i całych systemów uzdatniania wody, zarówno pitnej, jak i przemysłowej, zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących oraz okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów. Działamy na terenie Warszawy i szeroko pojętych okolic.

Zapraszamy do kontaktuZobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.

 

 

 

Pokaż:
20 40 60