Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Baterie do wody

Każdy z nas marzy o pięknej i funkcjonalnej kuchni, a to niestety niemały wydatek. Czasami wystarczy być może mała zmiana, aby poczuć się szczęśliwym w swojej dotychczasowej kuchni. Może warto wówczas zadbać o eleganckie dodatki. Być może dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie dużych zmian od wymiany posiadanej baterii kuchennej.

W poniższej kategorii przedstawiamy Państwu niezwykłe baterie do wody - o różnych kształach, kolorach i posiadanych funkcjach dodatkowych. Z racji specyfiki naszego sklepu internetowego, najbardziej polecamy baterie do wody filtrowanej, czyli takie, które posiadają dodatkowy obieg dla wody uzdatnionej, dzięki czemu nie ma już potrzeby montowania dodatkowej wylewki na zlewie lub blacie kuchennym.

Warte zainteresowania są również baterie nowoczesne, baterie klasyczne czy baterie w stylu retro. W swojej ofercie posiadamy również ciekawe baterie łazienkowe.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką i bezpłatną wysyłkę! Najczęściej już w ciągu 24h.

Zapraszamy do zakupów. Poza sprzedażą baterii do wody, artykułów hydraulicznych niezbędnych do montażu filtrów, membran, wkładów i całych systemów uzdatniania wody, zarówno pitnej, jak i przemysłowej, zajmujemy się również doborem i montażem urządzeń filtrujących oraz okresową wymianą wkładów dla naszych Klientów. Działamy na terenie Warszawy i szeroko pojętych okolic.

Zapraszamy do kontaktuZobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.
 

 

 

 

Pokaż:
20 40 60