Ulubione

0 produktów

Filtry do biura


 

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Filtry dla kamienic i wspólnot mieszkaniowych

O tym jak ważna jest woda i jak bardzo jej jakość wpływa na nasze codzienne życie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Coraz częściej inwestorzy, zarządcy wspólnot mieszkaniowych, kamienic i wszelkich budynków wielorodzinnych oraz dyrektorzy odpowiadający za różne miejsca użyteczności publicznej dostrzegają ogromną wartość dodaną w dobrej jakości wodzie płynącej w kranach budynków, które im podlegają. Ten trend z pewnością będzie się rozszerzał, bo z każdym rokiem dostęp do dobrej jakości wody pitnej staje się coraz ważniejszy.

Zdrowa i smaczna woda to dobro, które trudno przecenić. Woda to my, stanowi większość naszego ciała, dlatego tak istotne jest, aby spożywana przez nas woda miała odpowiednią jakość i była przyjemna w codziennym użytkowaniu. Filtrowana woda płynąca w kranie to zdecydowanie podwyższa standard mieszkania – i standard życia jego mieszkańców.

Działamy na rynku od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala nam na dobór i montaż filtrów zarówno w mieszkaniach i domach jednorodzinnych,  w biurach, w sklepach, w różnego rodzaju miejscach użyteczności publicznej (np. szkołach, przedszkolach, domach opieki społecznej, domach starców, urzędach, placówkach dyplomatycznych itd.). Z powodzeniem zajmujemy się również doborem, montażem i stałym serwisem filtrów do wody dla wspólnot mieszkaniowych i kamienic, czyli wszelkich obiektów wielorodzinnych.

Dobór urządzeń filtrujących dla wspólnot wymaga pełnego zaangażowania. Cały proces rozpoczynamy od oględzin miejsca montażu filtra (zespołu filtrów) i dokładnego wywiadu m.in. na temat źródła pochodzenia wody płynącej w budynku (woda wodociągowa czy woda z własnego ujęcia), ilości osób mieszkających w danym budynku czy charakteru danego budynku (budynek mieszkalny czy budynek biurowy). Bardzo istotne jest określenie średniego zużycia wody. W przypadku wody z własnego ujęcia niezbędne będzie wykonanie specjalistycznych badań w laboratorium lub najbliższej stacji sanepidu. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie pobrać próbkę wody i zawieźć ją do laboratorium. Na tej podstawie przygotowujemy ofertę indywidualną, ściśle dostosowaną do potrzeb danego budynku (kompleksu budynków) oraz jego mieszkańców.

Jeśli są Państwo zainteresowani doborem i montażem odpowiednich filtrów do budynku lub kompleksu budynków i chcieliby Państwo otrzymać indywidualną ofertę, serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy w stanie przedstawić referencje ze wspólnot i miejsc użyteczności publicznej, które nam zaufały.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@swiatfiltrow.pl lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce kontakt.

Zapraszamy do kontaktu
Zobacz nasze realizacje. Skorzystaj z asystenta sprzedaży.

Filtry dla wspólnot mieszkaniowych - realizacja

Filtry dla wspólnot mieszkaniowych - realizacja

Filtry dla wspólnot mieszkaniowych - realizacja

Filtry dla wspólnoty mieszkaniowej - nasza realizacja

Filtry dla wspólnoty mieszkaniowej - nasza realizacja

Filtry dla wspólnoty mieszkaniowej - nasza realizacja